فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

سیم افشان 2/5 افشارنژاد خراسان

سیم افشان 2/5 افشارنژاد خراسان

 

سیم ها با توجه به نوع مصرف و کاربرد و سطح مقطع تولیدی به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. سیم افشان 2/5 افشارنژاد خراسان نمونه ای از سیم افشان موجود در بازار از تولیدات شرکت صنعتی الکتریکی خراسان می باشد.
فروش سیم افشان 2/5 افشارنژاد خراسان در ولتاژهای نامی 300-500 و 450-700 در سطوح مقاطع مختلف عرضه می شود که بسته به نوع کاربرد, آمپر مصرفی مجاز و طول مسیر می توان از میان آن ها انتخاب کرد.
محدوده دمایی سیم افشان خراسان - 5˚C تا + 70 ˚C برای نصب قابل انعطاف و - 30 ˚C تا + 70 ˚C برای نصب ثابت می باشد. ولتاژ نامی این محدوده دمایی سیم افشان خراسان افشارنژاد 300 / 500 V برای هادی‌های تا سطح مقطع 1 mm2 H07V – K، 2.5 kV، AC تعیین شده است.

ساختار لایه در خرید سیم افشان 2/5 افشارنژاد خراسان PVC.CU و جنس و کلاس هادی آن مس آنیل شده کلاس 5 افشان, مطابق استاندارد ملی  IEC 60228  ISIRI 3084 می باشد.

سیم افشان افشارنژاد خراسان

 

سیم افشان نسبت به سیم مفتولی دارای انعطاف پذیری بیشتری می باشد از این رو از سیم افشان در جاهایی که سیم حرکت می کند, بیشتر استفاده می شود. مقاومت الکتریکی سیم افشان از سیم مفتولی کمتر است به این دلیل که سطح مقطع سیم افشان به علت وجود فاصله میان لایه های مختلف سیمهای به هم تابیده, بیشتر است. 
سیم افشان افشارنژاد خراسان به دلیل گستردگی استفاده در تاسیسات ساختمانی برای برق رسانی, دارای مشتریان بالقوه فراوان می باشد. سیم مسی افشان نباید در  نصب در داخل وسایل برقی, سیستم های روشنایی و مواردی از این قبیل مناسب می باشد.
انواع سیم و کابل از جمله سیم افشان شرکت صنعتی افشارنژاد خراسان در سایزهای متفاوت و متناسب نوع کاربرد و بهترین قیمت را ضمانت می کند.

گروه بندی: 
تصویر: