فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل افشان 120*1 کات کابل

از مشخصه هایی که به منظور گروه بندی و تمایز کابل برق به کار برده می شود شکل هادی به کار رفته در کابل می باشد. و این تغییر موجب تغییرات در ویژگی های مکانیکی و الکتریکی کابل برق را موجب می شود. کابل افشان نوعی از انواع کابل برق می باشد که ویژگی های ساختاری و فاکتورهای مختص به خود را دارا می باشد.

کلبل افشان 120*1 از محصولات  تولیدی سیم و کابل کات کابل می باشد که که از یک هادی با سطح مقطع هادی 120 میلی متر برخوردار است. کابل های افشان کات کابل به طور کلی با سطح مقطع نامی هادی از mm2 1 الی mm2300  مطابق استاندارد ملی با کیفیت و تضمین به تولید می‌رسند.کابل افشان از تعداد بسیار زیادی سیم افشان ساخته شده و به کابل نرم هم معروف است. در کابل افشان 95*1 کات کابل به دلیل انعطاف پذیری کابل قابلیت پیچش سیم به خوبی اجرا می شود و این ویژگی امکان استفاده در فواصل زیاد را در مکان و محل مورد اجرا به وجود می آورد.

کابل افشان دارای عایق و روکش PVC است و محدوده دمایی در این کابل افشان 30- تا 70+ درجه سانتی گراد تعریف شده است. ولتاژ نامی این کابل افشان 120*1، 2/5 KV/AC تعیین گردیده است و استاندارد مرجع ISIRI 607 – 5 وIEC 60227 – 5  است. ساختار لایه ها در کابل افشان CU/PVC-PVC است. در ساختار کابل افشان 95*1 جنس و کلاس هادی مس آنیل شده کلاس 5(افشان)، مطابق استاندارد ملی ISIRI 3084 و IEC 60228 می باشد.

مشخصه مقاومت در برابر خوردگی از دیگر ویژگی های کابل افشان 120*1 می باشد که این ویژگی مقاومت بیشتری را در برابر صدماتی مانند ضربه و برخورد با قطعات دیگر را ایجاد می کند.

ساختمان کابل افشان 120*1 مانند سیم مفتول و نیمه افشان ولتاژی بین 300 تا 500 ولت را تحمل می کند. کابل افشان را در دو نوع تخت و گرد به تولید می رسد که هر کدام از این کابل افشان ها کاربرد مختص به خود را دارند.

کاربرد این کابل افشان کات کابل این نوع کابل‌ها به عنوان کابل‌های رابط جهت استفاده در وسایل الکتریکی، لوازم خانگی و ماشین آلات مناسب هستند. تماس مستقیم کابل با قسمت‌های داغ در وسایل پخت و پز و گرمایشی مجاز نمی‌باشد و کابل نباید در معرض گرما قرار گیرد.

انواع سیم و کابل، سیم مفتول، سیم افشان، سیم نیمه افشان، کابل مفتول، کابل افشان، کابل زمینی، کابل نیمه افشان، کابل جوش، سیم و کایل مخابرات، سیم وکابل آیفونی از جمله کابل افشان، کابل مفتول و کابل نیمه افشان شرکت صنعتی افشارنژاد خراسان در سایزهای متفاوت و متناسب نوع کاربرد را با قیمت مناسب می توانید از سایت سیم و کابل تهیه نمایید.

گروه بندی: 
تصویر: