فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل افشان 16*2

كابل با توجه به ولتاژی كه بايد به آن وصل شود و با توجه به مكانهايی كه بايد در آن نصب گردد در شاخصهای متفاوت توليد می شود. کابل افشان 16*2 افشار نژاد خراسان یکی از کابل های افشان تولیدی شرکت صنعتی افشارنژاد خراسان می باشد. شرکت صنعتی الکتریک خراسان اولین تولیدکننده کابل افشان از اولین دریافت کنندگان نشان استاندارد ایران ISIRI (معادل IEC 227 اروپا) در بیش از ربع قرن پیش بوده و کابل افشان را مطابق با درخواست مشتری و بر اساس استانداردهای مختلف نظیر VDE (استاندارد آلمان) ، IEC (استاندارد بین‌المللی) ، BS (استاندارد انگلستان) و ...  با سطح مقطع نامی هادی از mm2 16 الی mm2300  تولید می‌نماید.

ساختار این کابل افشان افشارنژاد خراسان با مشخصه 16*2 دارای یک هادی با سطح مقطع 16 میلی متر برای فازهای اصلی تعریف می شود.  کابل افشان 16*2 افشارنژاد خراسان از جنس CU/PVC-PVC  ساخته می شود. هادی این کابل افشان هادی مس کلاس 5 مطابق IEC60228 است و عایق کابل افشان 16PVC/D استفاده می شود. در کابل افشان 300 افشارنژاد خراسان رشته ها بدون دشته مرکزی استرند می شوند و روکش استفاده شده  PVC/ST9 با تحمل حرارتی 70 درجه سانتی گراد می باشد.

این کابل افشان با سطح مقطع 16*2 مشابه استاندارد IEC60227-7. DINVDE 0245 تولید می شود، در رابطه با دامنه حرارتی تعریف شده این کابل افشان حداکثر دمای مجاز در هادی در عملکرد نرمال 70+ درجه سانتیگراد و در اتصال کوتاه 150+ درجه سانتیگراد می باشد. دامنه حراراتی کابل افشان 16*2 در سطح کابل در حالت خم شو 5- تا 50+ درجه سانتی گراد و در نصب ثابت 40- تا 70+ درجه سانتی گراد معین گردیده است. ولتاژ نامی این کابل افشان افشارنژاد خراسان 300/500ولت است.

کاربرد این کابل افشان 16*2 برای کنترل و اتصال در ماشین ها، تسمه نقاله ها، خطوط تولید، صنایع ابزار آلات ماشین ها، خطوط مونتاژ پیشرفته، تجهیزات اتوماتیک برای تنش های مکانیکی متوسط استفاده می شود.

کابل افشان می توانند سبک، کنترل يا مقاوم در برابر حرارت باشند، به طور کلي ساختمان کابل افشان از هادي نرم شده ساخته شده است که مي توان آن ها را به شکل دلخواه درآورد و اين کابل ها نسبت به نوع مفتولي مقاوم تر هستند و  در داخل منزل يا براي فواصل کوتاه استفاده مي شود.

انواع سیم و کابل، سیم مفتول، سیم افشان، سیم نیمه افشان، کابل مفتول، کابل افشان، کابل زمینی، کابل نیمه افشان، کابل جوش، سیم و کایل مخابرات، سیم وکابل آیفونی از جمله کابل افشان، کابل مفتول و کابل نیمه افشان شرکت صنعتی افشارنژاد خراسان در سایزهای متفاوت و متناسب نوع کاربرد را با قیمت مناسب می توانید از سایت سیم و کابل تهیه نمایید.

گروه بندی: 
تصویر: