فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل افشان 25 افشارنژاد خراسان

کابل افشان 25 افشارنژاد خراسان

 

كابل با توجه به ولتاژی كه بايد به آن وصل شود و با توجه به مكانهايی كه بايد در آن نصب گردد در شاخصهای متفاوت توليد می شود. کابل افشان 25 افشار نژاد خراسان یکی از کابل های افشان تولیدی شرکت صنعتی افشارنژاد خراسان می باشد. شرکت صنعتی الکتریک خراسان اولین تولیدکننده کابل افشان از اولین دریافت کنندگان نشان استاندارد ایران ISIRI معادل IEC 227 اروپا در بیش از ربع قرن پیش بوده و کابل افشان را مطابق با درخواست مشتری و بر اساس استانداردهای مختلف نظیر VDE استاندارد آلمان، IEC ستاندارد بین‌المللی، BS استاندارد انگلستان و ... تولید می‌نماید.

کابل افشان 25 خراسان افشارنژاد

ساختار فروش کابل افشان 25 افشارنژاد خراسان از جنس CU/PVC-PVC  ساخته می شود. هادی این کابل افشان هادی مس کلاس 5 مطابق IEC60228 است و عایق کابل افشان 16PVC/D استفاده می شود. در کابل افشان افشارنژاد خراسان رشته ها بدون دشنه مرکزی استرند می شوند و روکش استفاده شده  PVC/ST9 با تحمل حرارتی 70 درجه سانتی گراد می باشد.
خرید کابل افشان 25 افشارنژاد خراسان مشابه استاندارد IEC60227-7. DINVDE 0245 تولید می شود، در رابطه با دامنه حرارتی تعریف شده این کابل افشان حداکثر دمای مجاز در هادی در عملکرد نرمال 70+ درجه سانتیگراد و در اتصال کوتاه 150+ درجه سانتیگراد می باشد. دامنه حراراتی این کابل در سطح کابل در حالت خم شو 5- تا 50+ درجه سانتی گراد و در نصب ثابت 40- تا 70+ درجه سانتی گراد معین گردیده است. ولتاژ نامی این کابل افشان افشارنژاد خراسان 300/500ولت است.

کابل افشان افشارنژاد خراسان

کاربرد این کابل افشان 25 برای کنترل و اتصال در ماشین ها، تسمه نقاله ها، خطوط تولید، صنایع ابزار آلات ماشین ها، خطوط مونتاژ پیشرفته، تجهیزات اتوماتیک برای تنش های مکانیکی متوسط استفاده می شود.
انواع سیم و کابل خراسان از جمله کابل افشان افشارنژاد خراسان را در سایزهای متفاوت و متناسب نوع کاربرد را با قیمت مناسب می توانید از سایت سیم و کابل تهیه نمایید.
 

گروه بندی: 
تصویر: