فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل افشان 2/5*4 آرین ابهر

کابل افشان 2/5*4 آرین ابهر

 

 

بخش قابل توجهی از بازا مصرف سیم و کابل برق مربوط به ساختمان ها است و تقریبا تصور هر ساختمان بدون برق دیگر بسیار دور از ذهن است  و حضور انرژی الکتریسیته امری لازم و ضروری است. کابل افشان 2/5*4 آرین ابهر که دارای یک هادی با سطح مقطع 2/5 میلی متر برای فازهای اصلی است  و نوعی از کابل های افشان تولیدی در بازار و صنعت برق و ساختمان می باشد که مطابق استانداردهای ملی (IEC 60227 , ISIRI (607)05,۰۱ ISIRI (607 در شرکت سیم و کابل آرین ابهر به تولید می رسد.
نوع هادی در فروش کابل افشان 2/5*4 آرین ابهر از از یک رشته نازک مسی یعنی هادی مسی نرم شده  تشکیل شده است.

کابل افشان 2/5*4 آرین 

 

استفاده عمده و خرید کابل افشان 2/5*4 آرین ابهر در مواردی است که نیاز به قابلیت انعطاف زیاد باشد و یا کابل در اتصالات متحرك استفاده شود. البته کابل افشان جهت تاسیسات صنعتی و ساختمان ها و بسیاری موارد دیگر نیز کاربرد دارد و معمولا در نقاطی قابل نصب است که خطر ضربات مکانیکی وجود نداشته باشد. این کابل افشان از جنس مس قابل انعطاف یعنی کلاس 5 یا 6 هادیها و ساختارعایق  در کابل افشان آرین ابهر PVC/C PVC/D در سایزهای کوچک تا 4 میلیمتر مربع و PVC/A در سایزهای بزرگ می باشد.

کابل افشان آرین ابهر

 

ولتاژ های نامی تخصیصی برای این نوع از کابل افشان عموما 500 / 300 ولت برای هادی های تا سطح مقطع 1 و 750/450 برای هادی های با سطح مقطع بیشار از1 می باشد و محدوده دمایی تعیین شده برای این کابل افشان بین 30- تا 70+ می باشد.
انواع سیم و کابل از جمله کابل افشان آرین ابهر در سایزهای متفاوت و متناسب نوع کاربرد را با قیمت مناسب می توانید از سایت سیم و کابل تهیه نمایید.
 

گروه بندی: 
تصویر: