فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل جوش 70*1 مشهد

کابل جوش 70*1 مشهد

 

کابل جوش 70*1 مشهد محصولی از شرکت سیم و کابل مشهد از انواع کابل های جوش توایدی این شرکت می باشد. این کابل جوش دارای عایق NBR /PVC می باشد و برای جوشکاری با قوس الکتریکی مناسب بوده و به کار برده می شود. در ساختمان این کابل جوش هادي از جنس مس آنيل شده کلاس 6 می باشد و استاندارد رعایت شده در این کایل ها طبق IEC 60245 & IEC 60228 رعایت شده و مطابق استاندارهای ملی و جهانی ساخته می شوند.

کابل های جوش انعطاف پذیر هستند و از جنسهای مسی یا آلومینیومی ساخته شده اند که روی آنها لایه ای از عایق های پلاستیکی قرار دارد. نکته مورد حایز اهمیت در مورد کابل جوش که باید متذکر شد این است که  از کابل جوش با طول زیاد برای جوشکاری استفاده نباید کرد زیرا در ابتدا و انتهای کابل شاهد افت ولتاژ خواهید شد.

کابل جوش مشهد

 

فروش کابل جوش 70*1 مشهد مقاوم در برابر حرارت بالا،سرمای شدید، آب، اسید و هرگونه مواد نفتی وروغنی می باشد. ولتاژ اسمی این کابل جوش مشهد 0.6/1KV اندازه گیری و تعیین شده است. ولتاژ تست برای خرید این کابل جوش 70*1 مشهد یک کیلو ولت به مدت 5 دقیقه می باشد و سایر تستها بر اساس تست های مورد نیاز ISIRI(1926) معین شده است.
کابل جوش مشهد در رنگ مشکی به تولید می رسد و در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد.
کاربرد کابل جوش جهت استفاده در اتصالات تجهیزات متحرک جوشکاری به دلیل انعطاف پذیری بالا و از دیگر موارد استفاده آن در صنایع اتومبیل ، کشتی سازی ، حمل و نقل و نوار نقاله می باشد.
محصولات کابل جوش مشهد دارای گارانتی بوده و همراه با ضمانت اصالت کالا جهت حصول اطمینان خریداران عرضه می گردد. 
انواع محصولات سیم و کابل از جمله کابل جوش مشهد را می توانید از فروشگاه با قیمت مناب تهیه نمایید.
 

گروه بندی: 
تصویر: