فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل زوج هوایی 0/5*2*10 کرمان و کاویان

کابل زوج هوایی 0/5*2*10 کرمان و کاویان

 

شبکه‌های توزیع در اکثر کشورهای در حال توسعه می باشد و این در حالی است که مصرف کنندگان انرژی الکتریکی در کشورهای پیشرفته بویژه در طی چند دهه اخیر شاهد روند رو به رشد استفاده از انواع خطوط هوائی عایق شده در شبکه‌های توزیع هوایی می‌باشند. کابل زوج هوایی 0/5*2*10 کرمان و کاویان از جمله کابل هوایی مورد استفاده در خطوط هوایی می باشد. عموما کابل هوایی به کابل‌هایی گفته می‌شود که در دکل‌ها و تیرهای خطوط انتقال و در بالای سطح زمین استفاده می‌گردند و از آنجایی که در این کابل ها مانند کابل هوایی کرمان و کاویان بیشتر از هوا به عنوان عایق استفاده می‌شود از دیگر کابل‌ها کم هزینه تر و رایج تر می‌باشند

کابل هوایی 0/5*2*10 کرمان و کاویان

 

فروش کابل زوج هوایی 0/5*2*10 کرمان و کاویان دارای روکش مستحکم جهت مقاوم سازی کابل در برابر بارندگی و نور خورشید می باشند. این کابل هوایی کرمان و کاویان به صورت متداول به رنگ مشکی هستند و به واسطه روکش مقاوم, قابلیت خمش کمی دارند و شکننده تر می باشند.
عمدتا آلیاژ مورد استفاده در خرید کابل زوج هوایی 0/5*2*10 کرمان و کاویان از جنس آلومینیوم و مسی بوده البته از کابل‌های مسی نیز در برخی خطوط انتقال ولتاژ متوسط و ولتاژ پایین و همینطور محل اتصال به مصرف‌کننده استفاده می‌شود.کابل هوایی هادی های عایق شده دارند و برای سطح ولتاژ 1 تا 36 کیلو ولت استفاده می شوند.

کابل زوج هوایی کرمان و کاویان

هادی های کابل زوج هوایی آلومینیوم  به سه دسته تقسیم می شوند, AAC هادی های آلومینیومی, AAAC هادی آلومینیوم آلیاژی و  ACSR هادی های آلومینیومی با مهار فولادی و کابل مسی هوایی مطابق با استاندارد : IEC, TCI  و جنس هادی آن مس آنیل شده مفتولی می باشد. 
انواع محصولات سیم و کابل از جمله کابل هوایی کرمان و کاویان را می توانید از فروشگاه با قیمت مناب تهیه نمایید.
 

گروه بندی: 
تصویر: