فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل مفتول مس 6*5 مشهد

کابل مفتول مس 6*5 مشهد

 

کابل های مفتول مسی توسط کارخانجات تولیدی بسیاری در کشور عرضه می گردند. دستیابی و انتخاب جنس دارای کیفیت و ضمانت از دغدغه همیشگی مشتریان به شمار می رود. کابل مفتول مس 6*5 مشهد تولید شده در شرکت سیم و کابل مشهد از تولید کنندگان نامی در عرصه سیم و کابل کشور بوده و گستره مصرف بالایی دربین مصرف کنندگان را به خود به جهت تولید اصولی و زیر نظر مهندسین و متخصصین فنی با کادر حرفه ای در این بازار اختصاص داده است.
ساختمان فروش کابل مفتول مس 6*5 مشهد دارای 4،3،2 یا 5 هادی از جنس مس نرم مفتولی یا تابیده شده غیر انعطلف بوده و عایق استفاده شده در این کابل مفتول مس از جنس پی وی سی PVC است. جنس غلاف به کار رفته در این کابل مس مشهد پی وی سی.PVC و فیلر پی وی سی می باشد.
ولتاژ اسمی تعیین شده برای خرید کابل مفتول مس 6*5 مشهد 300/500 ولت برای جریان های مختلف با سطوح مقطع های متفاوت اندازه گیری شده است.

کابل مفتول مس مشهد

 

کابل های مفتول مس ارایه شده در شرکت سیم و کابل مشهد در سطوح مقطع مختلف تولید می شوند و از استانداردهای ملی برخوردار بوده و در بالاترین سطح کیفی با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب تولید می گردند. تمامی محصولات این شرکت دارای ضمانت اصالت کالا بوده و به همراه گارانتی محصول جهت حصول اطمینان به مشتریان عرضه می گردد.
موارد مصرف کابل مفتول مسی مشهد جهت اتصالات مدارهای روشنایی و فرمان الکتریکی و به طور کلی در تابلو های برق و تاسیسات نصب ثابت در محیط های خشک در داخل لوله، روی دیوار یا داخل آن به کار برده می شوند.
انواع سیم و کابل از جمله کابل مفتول مس مشهد در سایزهای متفاوت و متناسب با نوع کاربرد با بهترین قیمت را می توانید از فروشگاه تهیه نمایید.
 

گروه بندی: 
تصویر: