فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل مفتول 4*5 کات کابل

کابل مفتول 4*5 کات کابل

 

کابل یک سیمه یا کابل مفتولی, کابلی است که فقط دارای یک هادی با یک روپوش عایق است. کابل مفتول 4*5 کات کابل محصول تولیدی از شرکت سیم و کابل کات کابل نمونه ای از کابل مفتول موجود در بازار سیم و کابل می باشد.  
ساختمان فروش کابل مفتول 4*5 کات کابل از جنس سیم مسی نرم مفتولی و یا استرندر شده کلاس ۲ و ۱برای سطح مقطع ۵/۱ تا ۱۰ میلیمتر مربع و سیم مسی نرم مفتولی کلاس ۲ برای سطح مقطع ۱۶ تا ۳۵ میلیمتر مربع ساخته شده است. در کابل مفتول کات کابل تعداد هادی ها ۴-۳-۲ و یا ۵ می باشد. و جنس هادی این کابل مفتول 4*5 کات کابل مس آنیل شده می باشد. سطح مقطع اسمی در کابل مفتول کات کابل از۵/۱ تا ۳۵ میلیمتر مربع  به تولید می رسد. برای عایق کابل های برق به خصوص کابل مفتولی از روشهای PVC  و یا XLEPT استفاده می شود. 
خرید کابل مفتول 4*5 کات کابل موازات با استاندارهای ملی ISIRI 607-4, با کد مشخصه کابل در استاندارد ملی ایران ISIRI607-10, تولید می گردد و به بازار سیم و کابل کشور عرضه می گردد.

کابل مفتول کات کابل

دامنه حرارتی برای حداقل مقاومت عایقی در 30- درجه سانتی گراد و حداکثر مقاومت حرارتی تا 70+ درجه سانتی گراد اندازه گیری شده است و تست ولت این کابل مفتول کات کابل 2000 ولت AC معین شده است.
 کاربرد و موارد مصرف کابل مفتول کات کابل برای نصب ثابت بر سطح و یا داخل گچ, در محل های خشک و یا مرطوب, به کاربرده می شود. این کابل مفتول کات کابل در زیر خاک مجاز نمی باشد. ولتاژ اسمی تعیین شده برایاین کابل ۴۵۰-۷۵۰ ولت  تعیین شده است.
انواع سیم و کابل, از جمله کابل مفتول کات کابل در سایزهای متفاوت و متناسب نوع کاربرد را با قیمت مناسب می توانید از سایت سیم و کابل تهیه نمایید.
 

گروه بندی: 
تصویر: