فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل نیمه افشان

کابل نیمه افشان از ملزومات کاربردی در صنایع مختلف و ساختمان ها می باشد. ساختار کابل های نیمه افشان از یک هادی با روکش عایق تشکیل شده اند. انتخاب یک کابل نیمه افشان مستلزم دارا بودن خصوصیات فنی و کیفی مناسب است که با رعایت استانداردهای ملی و استانداردهای مرجع تولید شده باشد. از جمله خصوصیات فنی یک کابل نیمه افشان مفتولی، دارا بودن جنس عایق و روکش کابل می باشد که بایستی بر طبق استانداردهای تعیین شده با استقامت مکانیکی ایده آل، ضخامت عایق متناسب با سایز کابل و پوشش دهی کامل هادی ساخته شده باشند. جنس عایق و روکش در کابل های نیمه افشان از جنس PVC استفاده می گردد. ساختار لایه در کابل نیمه افشان از جنس CU/PVC/PVC رعایت می شود.

ساختمان کلاس هادی و جنس سیم به کار رفته در کابل های نیمه افشان از مس آنیل شده کلاس 1 مفتولی برای هادی های تا سطح مقطع 16 میلی متر و کلاس 2 نیمه افشان برای کلیه سایزها مطابق با استاندارد ملی تشکیل می شود. کابل های نیمه افشان مفتولی عموما" دارای محدوده دمائی 30- تا 70+ درجه سانتی گراد را تحمل می کنند.

کابل های نیمه افشان دارای سطوح مقطع متفاوتی می باشند. در انتخاب کابل مفتول توجه به سطح مقطع کابل متناسب با نوع کاربرد مکان مورد نظر حائز اهمیت می باشد.

تولیدکنندگان سیم و کابل از جمله کابل نیمه افشان از برندهای معتبر با رعایت کیفیت و تضمین کالا، محصولات خود را به بازارار عرضه می کنند. برخی از این شرکت ها شامل صنایع سیم و کابل افق البرز، البرز الکتریک نور، بافه سيم گلستان، تولیدی خدماتی بازرگانی رسا خطوط شهرکرد، تولیدی سیم و کابل آمل، تولیدی صنعتی سیم و کابل مغان، تولیدی هادی برق، تهران سيمين فر، رسانا كابل، زر كابل كرمان، زرسيم، سیم و کابل ستاره یزد، سیم و کابل فروزان یزد، سیمکو، سيستم كوثر سپاهان (اختر)، سيم باف، سيم و كابل تبريز (سيمكات)، سيم و كابل شيركوه، سيم و كابل كوثر ممتاز خراسان، سيم و كابل مخابراتي و قدرت خراسان، سيم و كابل مشهد، سيم و كابل مغان، سيم و كابل يزد،سيما قدس، سيميا، شهاب جم، صنایع سیم و کابل شایان سیمکان، صنایع سیم و کابل کوثر ممتاز خراسان، صنایع کابل کرمان، صنايع سيم و كابل همدان، صنايع كابل كرمان، صنايع كابل كمان، صنايع نيرو كابل، صنعتي الكتريك خراسان، کابل سازی البرز ابهر، كابل افشان اردستان، كابل افشان ايران، كابل البرز، كابل و هادي كاج، كارخانجات كابلسازي ايران، كيان كابل يزد، مجتمع تولیدی کابل‌های مخابراتی آمل، ولتا كابل كرمان، هدايت الكتريك می باشند که محصولات این شرکت ها در سایت سیم و کابل به شما مشتریان گرامی معرفی می گردند.

با مراجعه به هر کدام از شاخه های محصولات موجود در سایت سیم و کابل می توانید اطلاعات و مشخصات فنی محصول مورد نظر همچون برند، سایز و غیره را مشاهده و با مقایسه این محصولات در کنار هم، میتوانید محصول مورد نیازتان را بهتر انتخاب کنید و تهیه نمایید.

گروه بندی: