فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل نیمه افشان مفتولی 1/5*2 افشارنژاد خراسان

هر نوع هادی الکتریسیته که توسط ماده ای از محیط اطراف خود عایق شده باشد را کابل می گویند. کابل ها به طور کلي تقسيمات مختلفي دارند مثلا کابل هاي نصب شده در زمين، کابل های نصب شده در کانال ها و لوله ها و کابل هايی که در هوا نصب می شوند که هرکدام با توجه به سطح مقطع و ولتاژ خود کاربری هاي متفاوتي خواهند داشت. کابل زمینی يکي از محصولات پر استفاده در صنایع سیم و کابل می باشند و از همين رو شرکت سیم و کابل افشارنژاد خراسان که يکي از بزرگترين توليد کنندگان انواع کابل در کشور است، توانسته با بهره گيری از فناوری های برتر و تجهيزات پيشرفته انواع سيم و کابل با کيفيت را برای پروژه های بزرگ صنعتی توليد و به بازار عرضه نمايد.

كابل زمینی افشارنژاد خراسان یا کابل نیمه افشان مفتولی با توجه به ولتاژي كه بايد آن وصل شوند و با توجه به مكانهايي كه بايد در آن نصب گردند به روشها وشاخصهای متفاوت توليد مي شوند. 

کابل زمینی 1/5*2 از تولیدات  شرکت صنعتی افشارنژاد خراسان می باشد،کابل زمینی این شرکت محدوده تحمل دمایی 30- تا70+ درجه سانتی گراد را داشته و دارای ولتاژ نامی V 300/500 کیلو وات و ولتاژ آزمون : (2kv (AC است. ساختار لایه به کار رفته در این کابل نیمه افشان مفتولی 1/5*2، CU / PVC / PVC است.

جنس و کلاس هادی به کار برده شده در این کابل نیمه افشان مفتولی افشارنژاد خراسان مس آنیل شده کلاس 1 مفتولی برای هادی های تا سطح مقطع 16MM و کلاس 2(نیمه افشان) برای کلیه سایزهای هادی مطابق استاندارد ملی 3084 ISIRI می باشد.

ساختار این کابل نیمه افشان مفتولی افشارنژاد خراسان با مشخصه 1/5*2 دارای یک هادی با سطح مقطع 1/5 میلی متر برای فازهای اصلی تعریف می شود.تعداد هادی کابل نیمه افشان مفتولی افشارنژاد خراسان  ۴-۳-۲-۱ و یا ۵ رشته است و دارای سطح مقطع اسمی ۱٫۵ تا 3۰۰ میلیمتر مربع می باشد

کابل زمینی یا کابل نیمه افشان مفتولی 1/5*2 افشارنژاد خراسان را در زیر گچ، رور دیوارهای آجری و بتونی و در محیط های خشک یا مرطوب به کار می روند اما برای به کارگیری در بتون مسلح یا فشرده مناسب نیستند. استفاده از کابل زمینی در تاسیسات خارجی فقط در صورتی مجاز است که در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرند.
 این نوع کابل های زمینی را می توان با آلومینیوم یا آلومینیوم آلیاژی، مطابق استاندارد ملی 3084 ISIRI نیز تولید کرد.

لازم به ذکر است که هر کابل زمینی افشارنژاد خراسان با سطح مقطع معین قادر به انتقال جریان مشخص می باشد که اگر از آن حد بیشتر گردد ، باعث کوتاه شدن عمر و یا سوختن کابل و بروز حوادثی خواهد شد. لذا در طراحی یک شبکه باید اصول مهمی همچون اینکه  جریان برق از حد مجاز جریان کابل تجاوز نکند، افت ولتاژ نباید بیشتر از حد مجاز گردد، درباره سطح مقطع انتخاب شده از نظر افت توان ، محاسبات اقتصادی صورت گیرد.

انواع سیم و کابل، سیم مفتول، سیم افشان، سیم نیمه افشان، کابل مفتول، کابل افشان، کابل زمینی، کابل نیمه افشان، کابل جوش، سیم و کایل مخابرات، سیم وکابل آیفونی از جمله کابل افشان، کابل مفتول و کابل نیمه افشان شرکت صنعتی افشارنژاد خراسان در سایزهای متفاوت و متناسب نوع کاربرد را با قیمت مناسب می توانید از سایت سیم و کابل تهیه نمایید.

تصویر: